Lektorzy

Katarzyna Zarębska-Grodzicka


 ¡Hola a todos! Jestem absolwentką iberystyki na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Od ponad 15 lat uczę języka hiszpańskiego dzieci, młodzież oraz dorosłych. Jest dla mnie niesamowitą przygodą móc wprowadzić moich uczniów w świat hispanojęzyczny. Na lekcjach uczymy się nie tylko języka, ale rozmawiamy o kulturze, muzyce oraz kuchni słonecznej Hiszpanii. Zapraszam wszystkich miłośników języka hiszpańskiego na moje lekcje.

Joanna Warda


Absolwentka Amerykanistyki UMCS Lublin. W ciągu ponad 12 lat pracy jako lektor i nauczyciel pracowałam z uczniami na każdym szczeblu edukacji – przedszkolnej, podstawowej, ponadpodstawowej i akademickiej. Kilkanaście lat doświadczeń rozwinęło we mnie szczerą zawodową pasję w szczególności do pracy z młodzieżą oraz osobami dorosłymi, pod kątem nauki języka angielskiego ogólnego jak i biznesowego czy specjalistycznego.

Kolejnym zamiłowaniem stało się zgłębianie wiedzy na temat  neurodydaktyki, coachingu oraz nowoczesnych technologii w nauczaniu. Lubię odkrywać jak uczy się każdy mózg i odnajdywać sposoby, dzięki którym nauka języka jest przyjemna i efektywna. Indywidualne podejście dostosowane do wyjątkowości każdego kursanta i towarzyszenie mu w osiągnięciu zamierzonego celu są dla mnie priorytetem, a widoczne efekty – najlepszą satysfakcją i motywacją w mojej pracy.

Zapraszam do wspólnego odkrywania Twoich możliwości językowych!

Agnieszka Rozwałka


Nauka języka nie musi oznaczać nudy, niekończących się ćwiczeń gramatycznych, sprawdzianów czy odpytywania. Najefektywniej łączyć przyjemne z pożytecznym dlatego obowiązkowym elementem jest tutaj dobra zabawa. Staram się aby moje zajęcia były dla Was zawsze ciekawe, rozwijające kreatywność i nastawione przede wszystkim na mówienie! Jeśli więc zainteresował Cię hiszpański klimat i chcesz razem ze mną zgłębić swoją wiedzę na temat języka zapraszam Cię bardzo na moje lekcje! Nos vemos!

Katarzyna Kargol


Jestem absolwentką gimnazjum i liceum o profilu dwujęzycznym z maturą dwujęzyczną (uzyskałam Título de Bachiller). W 2014 brałam udział w IX Hiszpańskim Konkursie Teatrów Szkolnych. Obecnie studiuję Hispanistykę na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Jestem członkiem Koła Naukowego Hiszpańsko- Polskiego na KUL, brałam udział w przygotowaniach III Kongresu Młodych Hispanistów w 2019r. W Instytucie Filologii Romańskiej KUL zorganizowałam wydarzenie „République sarmate. Antologia poezji staropolskiej”, obejmujące promocję książki prof. Anny Drzewickiej oraz prof. Jacka Kowalskiego, wykład o poezji melicznej, śpiewanie Gorzkich Żali w języku francuskim oraz koncert „Od Rolanda do Pana Tadeusza”. Ukończyłam kurs opiekuna i wychowawcy organizowany przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, posiadam doświadczenie w opiece i pracy z dziećmi od 2015. Ponadto, jestem członkiem zarządu Stowarzyszenia na rzecz promocji wiedzy o kulturze średniowiecznej CURIA MEDIAEVALIS, od 2017r. biorę udział w odtwórstwie historycznym na terenie całej Polski. Pasjonuję się śpiewem, dawnym krawiectwem oraz jeździectwem.