Lektorzy

Katarzyna Zarębska-Grodzicka

¡Hola a todos! Jestem absolwentką iberystyki na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Od ponad 15 lat uczę języka hiszpańskiego dzieci, młodzież oraz dorosłych. Jest dla mnie niesamowitą przygodą móc wprowadzić moich uczniów w świat hispanojęzyczny. Na lekcjach uczymy się nie tylko języka, ale rozmawiamy o kulturze, muzyce oraz kuchni słonecznej Hiszpanii. Zapraszam wszystkich miłośników języka hiszpańskiego na moje lekcje.

Agnieszka Rozwałka

Nauka języka nie musi oznaczać nudy, niekończących się ćwiczeń gramatycznych, sprawdzianów czy odpytywania. Najefektywniej łączyć przyjemne z pożytecznym dlatego obowiązkowym elementem jest tutaj dobra zabawa. Staram się aby moje zajęcia były dla Was zawsze ciekawe, rozwijające kreatywność i nastawione przede wszystkim na mówienie!

Jeśli więc zainteresował Cię hiszpański klimat i chcesz razem ze mną zgłębić swoją wiedzę na temat języka zapraszam Cię bardzo na moje lekcje! Nos vemos!

Katarzyna Kargol

Jestem absolwentką gimnazjum i liceum o profilu dwujęzycznym z maturą dwujęzyczną (uzyskałam Título de Bachiller). W 2014 brałam udział w IX Hiszpańskim Konkursie Teatrów Szkolnych. Obecnie studiuję Hispanistykę na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Jestem członkiem Koła Naukowego Hiszpańsko- Polskiego na KUL, brałam udział w przygotowaniach III Kongresu Młodych Hispanistów w 2019r. W Instytucie Filologii Romańskiej KUL zorganizowałam wydarzenie „République sarmate. Antologia poezji staropolskiej”, obejmujące promocję książki prof. Anny Drzewickiej oraz prof. Jacka Kowalskiego, wykład o poezji melicznej, śpiewanie Gorzkich Żali w języku francuskim oraz koncert „Od Rolanda do Pana Tadeusza”. Ukończyłam kurs opiekuna i wychowawcy organizowany przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, posiadam doświadczenie w opiece i pracy z dziećmi od 2015. Ponadto, jestem członkiem zarządu Stowarzyszenia na rzecz promocji wiedzy o kulturze średniowiecznej CURIA MEDIAEVALIS, od 2017r. biorę udział w odtwórstwie historycznym na terenie całej Polski. Pasjonuję się śpiewem, dawnym krawiectwem oraz jeździectwem.